eurohranoly

 

  • Eurohranoly jsou tvořeny nejméně třemi vzájemně k sobě slepenými lamelami. První a třetí vrstva je z radiálního řeziva a vrstva střední je z řeziva tangenciálního. Tato materiálová skladba má v každém směru jiné pnutí tzn. že díky přerušení v lepené spáře, dochází k minimalizaci tangenciálních sil. Konečný produkt v podobě hranolu je velmi odolný vůči kroucení a je odolný vůči tvarovým změnám. Všechny lepené hranoly musí respektovat směrnice evropské unie pro lepení dřevěných materiálů, aby vyhovovaly všem konstrukčním požadavkům. Pečlivým výběrem vysoce kvalitního materiálu, sušícího programu a vhodnou manipulací dosahujeme dlouhodobě vynikajících výsledků v oblasti lepení smrkových hranolů.

  • Hranoly jsou lepeny dvousložkovým PVAc lepidlem (D4), které je vysoce odolné proti působení vlhkosti. Toto lepidlo je ekologicky nezávadné a je bez obsahu formaldehydových složek.

  • Vlhkost hranolů se pohybuje v rozmezí 10% +- 2% se sousedními vlhkostmi lamel nepřesahující více jak 1% vlhkosti.

  • Hranoly vyrábíme v provedení FIX a CINK.
    • FIX – Vrchní a spodní lamela je z rostlého nenapojovaného řeziva. Lamela středová je z napojovaného tangenciálního řeziva. Fixní hranoly dodáváme do délky 3500 mm.
    • CINK – Všechny lamely jsou délkově napojovány. Vrchní a spodní lamela je z radiálního řeziva. Lamela středová je z řeziva tangenciálního. Délkově napojovaný hranol dodáváme v délkách až 6000 mm

 

AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.

Lužná 247

756 11 Valašská Polanka

Česká republika

KONTAKTUJTE NÁS

+420 603 549 090

+420 603 232 547

agrospolluzna@seznam.cz

 

KE STAŽENÍ

Certifikáty

Dokumenty

Copyright © 2016 AGROSPOL Lužná, s.r.o.
Stránka využívá pouze technicky nezbytné sušenky; marketingové ani statistické nevyužívá.