Dřevěné Zárubně 

-        Dveřní deštění je vyráběno ve sdruženém formátu, kdy jsou na vnitřní lamely nalepeny tenké dýhové listy o tloušťce 4 mm. Opláštěné dílce jsou k sobě následně lepeny bočními stranami, kterými docílíme požadovaného formátu. Všechny zárubně jsou profesionálně sladěny tak, aby vynikla textura radiálního dřeva.

-        Tato skladba má v každém směru jiné pnutí tzn. že díky přerušení v lepené spáře dochází k minimalizaci tangenciálních sil. Konečný produkt v podobě lepeného prvku je velmi odolný vůči kroucení a je odolný vůči tvarovým změnám. Všechny lepené zárubně musí respektovat směrnice evropské unie pro lepení dřevěných materiálů, aby vyhovovaly všem konstrukčním požadavkům.
Pečlivým výběrem vysoce kvalitního materiálu, sušícího programu a vhodnou manipulací dosahujeme dlouhodobě vynikajících výsledků v oblasti lepení.

-        Zárubně jsou lepeny dvousložkovým PVAc lepidlem (D4), které je vysoce odolné proti působení vody. Toto lepidlo je ekologicky nezávadné a je bez obsahu formaldehydových složek.

-        Vlhkost hranolů se pohybuje v rozmezí 10% +- 2% se sousedními vlhkostmi lamel nepřesahující více jak 1% vlhkosti.

AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.

Lužná 247

756 11 Valašská Polanka

Česká republika

KONTAKTUJTE NÁS

+420 603 549 090

+420 603 232 547

agrospolluzna@seznam.cz

 

KE STAŽENÍ

Certifikáty

Dokumenty

Copyright © 2016 AGROSPOL Lužná, s.r.o.
Stránka využívá pouze technicky nezbytné sušenky; marketingové ani statistické nevyužívá.